Hel Fenn

Kraina wiecznego szczęścia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-02 21:48:15

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Karczma

Ulubione miejsce każdego mężczyzny w Hargis. Co jakiś czas odbywają się tu koncerty bardów, czasami występy ponętnych kobiet. Ale na dobrą sprawę można się tu upić, lub przyjąć zadanie od karczmarza, lub innych ludzi. Znajdują się tu trzy rzędy stołów, na środku ognisko i schody do pokoi mieszkalnych, które można wynająć u właściciela przybytku. Z zewnątrz budynek jest przyjaźnie oświetlony, krzyczy wręcz "Wejdź do środka!" Przed wejściem wywieszone są ogłoszenia co do zleceń lub wypraw.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

#2 2010-05-04 16:26:34

Fusol13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 17
Punktów :   
Poziom: 1
Doświadczenie: 0
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Zmęczony podrożą postanowiłem czegoś się napić i zjeść więc się wybrałem do karczmy. Wszedłem do karczmy i wszyscy się na mnie spojrzeli wzrokiem mówiącym że nie przepadają za nowymi, podszedłem pod lad i poprosiłem o mięso z dzika i kufel piwa w między czasie oczekiwania na jedzenie zapytałem się karczmarza.
Czy masz jakieś zlecenie żebym mógł sobie zarobić, jestem tutaj nowy i potrzebuje pieniędzy. - Powiedziałem stanowczym głosem okazując że się nie boje.


nóż (1 punkt obrażeń),koszula (1 PO),sandały,
udziec barani,butelka wódki,spodnie (1PO),mapa świata,
40 sztuk złota

Aktualna misja: Brak

Offline

 

#3 2010-05-04 18:22:54

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Karczma

Ach ci młodzieńcy. Nigdy nie mają dość myślał karczmarz wycierając kufel.
-Piwo i dzik zaraz będą. Ale zleceń teraz mało. Nic się w okolicy nie dzieje. Z takim zapytaniem zgłoś się raczej do elfiego uzdrowiciela. On miał jakieś problemy.
I odszedł szykować strawę dla gościa.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

#4 2010-05-04 20:08:46

Fusol13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 17
Punktów :   
Poziom: 1
Doświadczenie: 0
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Dziękuje za informacje o elfim uzdrowicielu. - Powiedziałem z uśmiechem na twarzy lecz długo go nie miałem bo nie chciałem się głupio śmiać wśród tylu osób dziwnie na mnie patrzących. Jak zjem ruszę do tego elfa.

Ostatnio edytowany przez Fusol13 (2010-05-04 20:11:15)


nóż (1 punkt obrażeń),koszula (1 PO),sandały,
udziec barani,butelka wódki,spodnie (1PO),mapa świata,
40 sztuk złota

Aktualna misja: Brak

Offline

 

#5 2010-05-04 20:43:38

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Karczma

Po kilkunastu minutach karczmarz przyniósł na wielkiej, srebrnej tacy świeżo upieczonego dzika z jabłkiem w zębach, topił się wręcz w tłuszczu i sosie. Po chwili doniósł także piwo.
-Proszę, smacznego!
I odszedł za ladę czyścić inne naczynia.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

#6 2010-05-04 21:06:27

Fusol13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 17
Punktów :   
Poziom: 1
Doświadczenie: 0
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Dziękuje - Powiedziałem z wyrazem oczy jak bym miał zamiar ugryźć karczmarza.
Ale smakowicie wygląda zaraz się biorę do jedzenia, kilka gryzów i łyk piwa.
Do widzenia karczmarzu, idę do elfa uzdrowiciela.


nóż (1 punkt obrażeń),koszula (1 PO),sandały,
udziec barani,butelka wódki,spodnie (1PO),mapa świata,
40 sztuk złota

Aktualna misja: Brak

Offline

 

#7 2010-05-04 22:54:16

 Nestor Parsifal

Nowy użytkownik

134266
Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 6
Punktów :   
Poziom: 1
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Nareszcie ciepłe, bezpieczne miejsce- pomyślałem- Po dwóch latach życia jak biedak i wygnaniec dotarłem gdzieś gdzie mogę wypocząć i wreszcie zaznać choć chwili spokoju. Mam nadzieje, że się nie mylę...
Rzuciłem okiem na karczmę. W koncie stało dwóch bardów grających na lutniach i śpiewających o poległych bohaterach. Ile bym dał, żeby znowu dotknąć lutni...
Zauważyłem karczmarza stojącego przed ladą. Podszedłem do niego i powiedziałem:
-Witam cię drogi karczmarzu. Widzę, że macie dziś koncert bardów. Jak często odbywają się tutaj takie występy?- zagadałem.
-Lecz nie po to przyszedłem, by słuchać ulicznych grajków, lecz po to, by kupić u ciebie jakąś strawę. Myślę, że bochen chleba z serem i piwo wystarczy. A tak poza tym chciałbym wynająć pokój na jedną noc...
I jeszcze jedno
- nachyliłem się nad karczmarzem tak, żeby nikt nie podsłuchał mojego pytania:
-Czy wiesz może co mógłbym zrobić, aby zarobić jakieś pieniądze? Mam na myśli rzeczy inne niż zwykła praca na roli... Rozumiesz mnie?


Aktualne zadanie: Myśliwy i ofiara.

Offline

 

#8 2010-05-05 16:07:12

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Karczma

Karczmarz przyjrzał się przybyszowi dokładnie. Wygląda normalnie. Pomyślał.
-Przed chwilą był tu inny poszukiwacz przygód. Sam mu nie dałem pracy, bo trochę dziwny się wydawał. Ale ty jesteś w porządku. Więc mam robotę. Tylko musisz zebrać kilku silnych ludzi, by temu podołać. Otóż całość wygląda tak:
Niedawno, może dwa dni temu, tutejszy zakład jubilerski okradli bandyci. Lecz to nie byli zwykli górscy bandyci, tylko jakieś inne oszołomy. W każdym razie nikt ich tu jeszcze nie widział.Lecz to nie był zwykły napad. Po kilku godzinach napadli na jeden ze spichlerzy na polach. Zaś kolejnego dnia poszli nad jezioro, i tam coś robili, tylko nie wiem co, bo to pracy wracać musiałem. Jestem pewny że to były elfy. Twoim zadaniem jest tylko wytropić ich, i zrobić kilka podejrzeń, po co oni tu przyjechali. Potem pójdź do kapitana straży miejskiej, on się zajmie resztą. Wtedy musisz wraz z towarzyszami włączyć się do akcji, i pomóc żołnierzom wykurzyć stąd tą bandę, rozumiesz? Przyjmijmy, że całość nazywać się będzie.. hmmm... Myśliwy i ofiara , dobrze?


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metal-damage.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.poradnikrpg.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.mu-online.pun.pl