Hel Fenn

Kraina wiecznego szczęścia


#1 2010-05-03 23:31:37

 Nestor Parsifal

Nowy użytkownik

134266
Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 6
Punktów :   
Poziom: 1
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik

Nestor Parsifal

Imię: Nestor

Nazwisko: Parsifal

Rasa: Człowiek

Klasa: Wojownik

Ekwipunek:
-nóż (1 punkt obrażeń)
-20 sztuk złota
-koszula (1 PO)
-sandały
-udziec barani
-butelka wódki
-spodnie(1PO)
-mapa świata
-40 złotych monet (20 x 2 EVENT)

Doświadczenie: 0

Poziom: 1

Historia:Nestor Parsifal Wywodzi się ze szlacheckiej rodziny. Od małego grał na lutni, którą dostał od ojca. Dzięki czemu uważany był za najbardziej utalentowaną osobę w całym  mieście. Chłopak nigdy nie myślał o zostaniu wielkim wojownikiem lub magiem. Interesowała go tylko muzyka. Do czasu...
Pewnego wieczoru 16-letni Nestor miał dać koncert przed widownią składającą się z większości liczącego parę tysięcy osób miasta. Wszystko szło po jego myśli. Każdą karkołomną solówkę zagrał bezbłędnie, każdy jego riff rozbrzmiewał w uszach całego miasta.
Lecz po koncercie podeszła do niego grupa elfów. Agresywne elfy wyzywały Nestora, mówiły mu, że nie umie grać na lutni. Młody Parsifal nie mógł znieść tych obelg. Wziął kawałek metalu leżącego na ziemi i ciął nim z całej siły w szyje najbardziej denerwującego go elfa. Uderzył go tak mocno, że ściął jego głowę, która potoczyła się po ziemi i wylądowała na ziemi tuż u stóp ludzi, którzy zebrali się by zobaczyć co się dzieje.
Nestor został wygnany z miasta.
Żył jak uciekinier. Chodził od miasta do miasta poszukując pożywienia i potrzebnego do życia ekwipunku. W trakcie swojej podróży spotkał tajemniczego nieznajomego, który nauczył go walczyć jak walczyć na miecze
Jak przeżyć w dziczy.
Stopy zaprowadziły Nestora Parsifala daleko... Bardzo daleko... Do Hell Fenn...


Statystyki:


Siła: 18+2

Wytrzymałość: 4

Inteligencja:4

Zręczność: 10-2

Żywotność: 10+2

Budowa:4

Umiejętności: Czytanie i pisanie.


Energia: 50

I mam jeszcze pytanie do Freyn'a Drumel'a:
Czy mogę mieć w ekwipunku lutnię ze względu na przeszłość mojego Bohatera?


Aktualne zadanie: Myśliwy i ofiara.

Offline

 

#2 2010-05-04 15:30:39

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Nestor Parsifal

Powiedzmy tak: żył jako wygnaniec, więc musiał sprzedać wszystko co miał żeby z czegoś żyć. Na szczęście sprzedał ją kupcowi stojącemu przed Hargis.Więc, jeśli chcesz, możesz podejść do kupców, spróbować szczęścia i ją odzyskać. Jednak kupiec mógł wejść już do Hargis. Sprawdź sam....
A tak w ogóle to fajna karta. Historia lekko mi przypomina naszego wspólnego przyjaciela xD.

Dopisuję ci umiejętność początkową i podwajam ilość złota na dwa tygodnie.

AKCEPTUJĘ

P.S.
Całą zabawę z rzeczami itp. załatwiam ja, więc wchodź tu tylko z potrzebą sprawdzenia statystyk.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.firefun.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl