Hel Fenn

Kraina wiecznego szczęścia


#1 2010-05-03 16:52:02

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Brzeg

Brzeg jest piaskowy, ma lekko podmokły grunt. W jeziorze kąpią sie niekiedy niewiasty, więc można to i owo podejrzeć. Ale brzeg ciągnie się naokoło całego jeziora. Po jednej stronie jest bezpiecznie, po drugiej zaś chodzą potwory i niebezpieczne mutacje ze "ścieków magicznych". Każdy bohater zastanawia się, czy jest wystarczająco szalony na przeprawę przez jezioro, nim to zrobi.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

#2 2010-05-04 16:51:31

Fusol13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 17
Punktów :   
Poziom: 1
Doświadczenie: 0
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Brzeg

Chcąc zapewnić sobie rozrywki postanowiłem przejść się nad brzeg jeziora i po podglądać kąpiące się tam niewiasty. Wszedłem więc po cichu na drzewo, usiadłem sobie wygodnie za gałęziami i zacząłem podglądać piękne panie. Po kilku minutach oglądania zacząłem się robić śpiący i postanowiłem się przespać, oparłem plecy o drzewo i próbowałem usnąć ale strasznie mi świeciło słońce po oczach więc zeszedłem z drzewa mi położyłem się w cieniu drzewa.


nóż (1 punkt obrażeń),koszula (1 PO),sandały,
udziec barani,butelka wódki,spodnie (1PO),mapa świata,
40 sztuk złota

Aktualna misja: Brak

Offline

 

#3 2010-05-04 18:37:54

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Brzeg

Niefortunnym trafem zauważyły cię właśnie kąpiące się elfki. Jak potem się okazało nie był to dobry pomysł, ponieważ towarzyszyło im dwóch dużej masy i postury elfów, najwyraźniej niezadowolonych twoją obecnością w tym miejscu i w tym czasie.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

#4 2010-05-04 19:59:01

Fusol13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 17
Punktów :   
Poziom: 1
Doświadczenie: 0
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Brzeg

Spojrzałem się na tych dwóch bydlaków wzrokiem pewnym siebie, przybrałem pozycje do ataku i zacząłem uciekać ile sił w nogach po jakiś 7 min przestali mnie ganiać ledwo dałem rade uciec, już myślałem że będzie po mnie.


nóż (1 punkt obrażeń),koszula (1 PO),sandały,
udziec barani,butelka wódki,spodnie (1PO),mapa świata,
40 sztuk złota

Aktualna misja: Brak

Offline

 

#5 2010-05-04 20:32:43

Freyn Drumel

Administrator

21812255
Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 89
Punktów :   

Re: Brzeg

Faktycznie zgubiłeś pościg. Dwóch zdyszanych osiłków nie ma raczej zbyt dobrej kondycji. No cóż, teraz już wiesz, że nie można podglądać TYCH elfek.


Living and dying laughing and crying
       Once you have seen it you will never be the same
                           Life in the fast lane is just how it seems
                                       Hard and its heavy dirty and mean    Aktualne zadanie: To ja daje zadania!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorinis-life-rp.pun.pl www.firefun.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl